Архітектор? Долучайся до конкурсу!
лютого 20 2017 1072 переглядів

Архітектор? Долучайся до конкурсу!

Девелоперська компанія «Валенс» оголосила про Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію індивідуального житла

у двох номінаціях:

1) зблокований двоповерховий будинок в котеджному містечку комфорт-класу

2) одноповерховий індивідуальний будинок в котеджному містечку економ-класу

Ми поспілкувались з замовником конкурсу – директором девелоперської компанії «Валенс» Назаром Максименко.

Чому вирішили оголосити конкурс?

Львів живе європейськими традиціями і європейським духом. Місто стає мегаполісом з усіма його перевагами і недоліками. Львів’яни прагнуть простору і комфорту. І наш задача – збудувати таке житло. Для цього ми готові витрачати кошти на залучення кращих архітекторів з усієї України.

Ідеальне житло – це яке?

Ми знайшли цей формат комфортного житла в сьогоднішніх наших проектах – це зблоковані двоповерхові котеджі з власною ділянкою 5 соток фактично в межах міста. Сам живу в такому і кожен день переконуюсь в перевагах. Характеристики ідеального помешкання – це чисте повітря, мінімум сусідів, 5 соток землі, розвинена інфраструктура, безпека, сучасні технології та матеріали, європейський досвід будівництва та розвитку міст.

Є 2 номінації

Перша номінація – двоповерховий зблокований котеж, тому що бачимо запит на такі будинки ці сторони львів’ян. Друга номінація – це те, чого на наших теренах ще немає, але багато років практикується в Європі. Це індивідуальний одноповерховий будинок у передмісті з власною розвиненою інфраструктурою. За ціною квартири можна отримати сучасний високотехнологічний, енергоефективний особняк на власній великій ділянці.

Журі – архітектори-практики

Конкурсні роботи буде оцінювати професійне журі: Головний архітектор Львова, представники Спілки архітекторів, поважні архітектори Львова та Києва. Всі учасники журі – виключно архітектори-практики.

Призовий фонд

Призовий фонд конкурсу – 125000 грн, який ділиться на дві номінації. Кожна номінація має перше, друге та третє місце. Проекти-переможці будуть реалізовані в наших котеджних містечках. Запрошуємо до участі архітекторів з усієї України!

Ключові дати

До 31 березня необхідно зареєструватись на участь у конкурсі на офіційній сторінці конкурсу: http://www.contest.com.ua/valens/

До 12 травня триватиме прийом конкурсних робіт. Завантажити програму конкурсу 

Фб конкурсу: www.facebook.com/contest.valens

Поставити питання