Компанія «Валенс» отримала нагороду «Відкриття року»
жовтня 14 2016 1740 переглядів

Компанія «Валенс» отримала нагороду «Відкриття року»

Краща серед кращих. Девелоперська компанія «Валенс» стала «Відкриттям року» на щорічній престижній премії журналу РІА – «Люди Львова». Молода будівельна компанія стрімко ввійшла на будівельний ринок і вже зарекомендувала себе, як надійний партнер.

Анастасія Хрищук, головний редактор журналу «РІА Львів»: «Вони молоді, але перспективні і, чесно кажучи, стосовно них дискусій не було. Ми відразу розуміли, що вони однозначно достойні того, аби отримати нагороду».

За дев’ять років компанії вдалось досягти успіху на ринку нерухомості у сфері проектування новобудов. А цього року компанія «Валенс» презентувала і власні проекти, забезпечивши повний цикл - від проектування до будівницва. Це котеджне містечко "Вишня" у селі Зубра. А також таунхауси "Династія" з панорамною терасою на вулиці Городоцькій. Останній увійшов до рейтингу «ТОП-5 новобудов Львова» за версією журналу «PRO Development».

Назар Максименко, керівник девелоперської компанії Valens Development: «Я гордий за свою компанію, за свою команду. Це такий для нас маленький крок. Насправді є дуже багато планів вже з 17-го року. З початку року почнемо дивувати наших клієнтів своїми новинками».

У своїх проектах компанія «Валенс» застосовує новітні матеріали та європейські технології, а працівники постійно підвищують свій професійний рівень за кордоном. Відтак нагорода від «РІА» лише підтверджує визнання нових власників житла від «Валенс»

Компанія «Валенс» виконує повний цикл робіт – створення концепції, пошук ділянки, проектування та будівництво житла. У планах компанії – будівництво смарт-квартир з енергоощадними технологіями, ремонтом та меблями за доступними цінами


Поставити питання