Назар Максименко: «Ми гарантуємо європейську якість»
листопада 30 2016 1680 переглядів

Назар Максименко: «Ми гарантуємо європейську якість»

- Розкажіть npo Valens Development i як виникла ідея займатися будівництвом, — адже ви — зовсім нова на ринку компанія.

- Бажання займатися будівництвом виникло давно, ще в студентські роки. За освітою, я інженер-будівельник, закінчив Львівську Політехніку, потім інститут післядипломної освіти, на економічному факультеті. Починав працювати у сфері проектування, чим і по сьогоднішній день займаюсь. Крім того, розвиваюсь у різних напрямках будівництва, про які розкажу детальніше. Наша корпорація складається з проектної, будівельної та девелоперської організації.

Проектна організація працюе вже 9 успішних років на ринку, яка зарекомендувала себе, як надійного партнера забудовників. Виконували роботи дпя комерційних структур по проектуванню житлових будинків та житлових кварталів. Також займалися проектувванням та будівинцтвом державних структур різних соціальнo-гуманітарнux проектів, таких як: школи, садочки та інфраструктурниx об'єктів: дороги та дитячі майданчики.

«Валенс Девелопмент» — це ідея, що зароджувалася дуже давно, а реалізувалася саме в цьому році. lдея полягае в створенніунікальних, комфортабельних, невеликих, але затишних об'єктів, використовуючи весь потенціал корпорації.

- Чому саме особняки, так звані таунхауси, адже будувати багатоповерхові будинки все ж вигідніше?

- Вивчивши питання ринку нерухомості, до якого підійшли досить ретельно, вважаємо, що на сьогоднішній день це найкраща перспектива. Дивлячись на европейські країни, бачимо, що там надають перевагу особнякам або будинкам до чотирьох поверхів, а не багатоповерхівкам. Саме таунхауси дозволяють за півроку розпочати і закінчити проект власними силами без ризиків дпя людей, які вклали в них кошти.

- Чим ви відрізняетеся від інших? У чому особливість вашої девепоперської компаніі?

- «Валенс Девелопмент» — це девелоперська компанія повного циклу. Ми виконуємо комплекс робіт від створення концепції і пошуку змельної ділянки, виготовлення проектної документації та будівинцтва і подальшої реалізації. Також варто зазначити, що ми багато будівель запроектували, тому, маючи досвід і багаж знань, ми його вкладаємо у власні проекти. Вивчивши ринок, ми рухаємося в напрямку того, чого хочуть люди. Щоб повністю задовольнити структуру девелоперської компанії, є відповідні пoтужності у проектної організації. Це дозволяе виконати всі замовлення, які дає девелоперська компанія.

- Які матеріали використовуете при будівництві?

- Люди, які хочуть купувати в нас житло, y nepшy чергу перевіряють, хто ми і звідки. Оскільки ми — нова компанія на ринку, то хочеться виглядати порядно. У першу чергу в нас ідеально підготовлена дозвільна документація. Mи завжди все чітко і правильно виконуємо. Mu дивимось у майбутне і закуповуємо екологічно чисті матеріали, які використовуються в Європі. Привозимо інструкторів з-за кордону, щоб показати нашим будівельникам, як правильно працювати з тими чи іншими сучасними матеріалами. Ми готові, що це дорого, і нехай заробляемо менше, ніж інші, але ми гарантуємо європейську якість.

- Як підбираеге персонап, адже практика показуе, що знайти професіоналів своеї справи непегко?

- Наша проектна організація працює 9 років. Це вже перевірений колектив, основний стержень нашої організації. А з новим підбором персоналу справді дуже важко. Мушу зауважити, що рівень підготовки людей після закінчення університету дуже низький. Це глобальна проблема, з якою не можу справитися. Людина, що приходить із дипломом, не здатна приступати до об'єктів, в кращому випадку навчання з нею триває ще близько року. 3 будівельниками ще складніше. На всіх наших об’єктах постійно знаходиться ав?торський нагляд, передбачений контроль зі сторони проектної організації й присутня стороння організація, що займаеться технічним наглядом. Тобто це незалежна людина від нашої струхтури, з якою є контракт і яка слідкує за правильністю технологій процесу будівництва.

- Які плани на майбутнє Valens Development?

- Mи зараз вивчаємо питання ринку нерухомості інших регіонів. В першу чергу розглядається можливість будівництва у районних центрах та інших містах Західної України. Наші сьогоднішні проекти — це невеликі, практичні та красиві об'єкти, котрі можуть бути як інвестиційними, так і дпя затишного проживання. Нам потрібно максимум 9 місяців, щоб розпочати і завершити будівинцтво. По Львову ціль — це смартхауси. Квартири-стyдії невеликих розмірів, які ми зможемо віддати вже з готовим ремонтом і меблями за досить лояльні гроші. Також шукаемо ділянки під комерційну нерухомість, офіси та малі торгові центри.

Інтерв’ю для журналу «РІА Львів», №7/2016

 

Поставити питання