ПОРТАЛ "ТВОЄ МІСТО": ЯК ВИГІДНО ПРИДБАТИ ЖИТЛО У ЛЬВОВІ: РОЗТЕРМІНУВАННЯ НА РІК БЕЗ ВІДСОТКІВ
грудня 08 2017 1461 переглядів

ПОРТАЛ "ТВОЄ МІСТО": ЯК ВИГІДНО ПРИДБАТИ ЖИТЛО У ЛЬВОВІ: РОЗТЕРМІНУВАННЯ НА РІК БЕЗ ВІДСОТКІВ

Безвідсоткове розтермінування від забудовника: чому це краще, ніж кредит, та найактуальніші пропозиції на придбання будинків від компанії Valens Development.

Економічні реалії такі, що можливість сплатити відразу повну вартість при купівлі житла є далеко не в кожного покупця. І тут на допомогу приходить або банківське кредитування, або розтермінування від забудовника.

Цю тенденцію підтверджує і Олена Новак, керівник відділу продажів і маркетингу девелоперської компанії «Валенс»: «Лише 5% наших покупців мають можливість оплатити відразу всю вартість котеджу. Переважно, це ті покупці, які хочуть придбати вже готовий будинок і не будуть чекати рік до закінчення будівництва. 75%  покупців можуть сплачувати щомісячні внески, але, як правило, не мають грошей для великого першого внеску. Для решти 20% було б бажаним розтермінування на два і більше років».

Безвідсоткове розтермінування від забудовника підійде тим, хто має від 10 000 доларів власними коштами на перший внесок та середньомісячний дохід на сім’ю 3000-5000 доларів. Як правило, це IT-спеціалісти, топ-менеджери великих компаній та підприємці. Це сучасна, краща та безумовно вигідніша альтернатива кредиту, який передбачає погашення як мінімум 30% від вартості власними коштами. На відміну від банку, компанія-забудовник не бере при цьому ніяких додаткових відсотків.

«Якщо говорити про забудовників по Львову – переважно пропонується мінімальний внесок 25-30%, або навіть 50%.  Ми зробили мінімальний внесок 10 000 доларів, що складає 11-12% від вартості будинку. При цьому найвигідніші умови розтермінування зараз діють на котеджі в містечку «Вишня», термін здачі яких – в листопаді наступного року. Фактично покупець буде мати 12 платежів, включно з першим внеском – майже до кінця 2018 року», – говорить Олена Новак.

Зараз в рамках програми безвідсоткового розтермінування доступні три сучасних житлових комплекси: найпопулярніше – котеджне містечко «Вишня» в Зубрі, таунхауси «Перший котеджний клуб» у Личаківському районі та котеджний комплекс «Козирна вісімка» в Сокільниках. На таунхауси «Династія» в затишному районі біля центральної магістралі – вул. Городоцької розтермінування надається всього на кілька місяців, оскільки будівництво вже на завершальній стадії, проте діє знижка 5% при 100% оплаті.

Повну версію статті читайте за посиланням: http://tvoemisto.tv/news/yak_vygidno_prydbaty_zhytlo_u_lvovi_rozterminuvannya_na_rik_bez_vidsotkiv_90231.html

Поставити питання