Таунхауси «Династія» увійшли до рейтингу «ТОП-5 новобудов Львова»
вересня 29 2016 1546 переглядів

Таунхауси «Династія» увійшли до рейтингу «ТОП-5 новобудов Львова»

Таунхауси «Династія» були визнані однією з найкращих новобудов Львова за версією професійного журналу про новобудови «PRODevelopment».

Експертне журі обрало в ТОП-5 житловий комплекс «Династія», оскільки він уособлює унікальне поєднання переваг заміського життя та комфорту міської інфраструктури, що обумовлено унікальністю місця розташування (в тихому, зеленому районі особняків, у 150 метрах від центральної магістралі міста – вулиці Городоцької), наявністю поруч, в пішій доступності, розвинутої інфраструктури та транспорту, закритої для сторонніх території, покращеного планування будинків із просторими терасами – загалом високий рівень комфорту, якості та безпеки.

Назар Максименко, директор девелоперської компанії «Валенс»: «Багато років розробляючи проектну документацію на житлові будівлі та зводячи різноманітні будівельні об’єкти на замовлення, завжди хотілося звести щось своє, омріяне та добре продумане, аби була змога втілити у проект усі ті багаторічні напрацювання. Саме таким об’єктом, до якого наша команда, в складі якої близько 40 висококваліфікованих сертифікованих спеціалістів (архітектори, інженери-конструктори, інженери-будівельники, інженери систем енергозбереження, спеціалісти технагляду, виконроби), доклала чимало зусиль, і став ЖК «Династія». Аналогів за рівнем насиченості котеджів у плані інженерії та комфортності проживання на ринку не знайдете. Ми переконані, що у таунхаусах ЖК «Династія» зростатимуть справді щасливі сім’ї».

Поставити питання