Знижки до 230 тис. грн. від компанії "Валенс" на Ярмарку житла в МАРКу
березня 16 2017 1100 переглядів

Знижки до 230 тис. грн. від компанії "Валенс" на Ярмарку житла в МАРКу

Девелоперська компанія "Валенс" презентує три новинки на Ярмарку житла в ТЦ Марк.
У котеджному містечку "Вишня" розпочалося будівництво третьої черги. Збільшена площа, гараж та п'ять соток землі в межах міста - це унікальна пропозиція від забудовника,  який  на старті будівництва, пропонує найнижчі ціни.
Приємно дивує компанія "Валенс" і впровадженням інноваційних технологій. Басейни на даху - цей проект увійшов до ТОП-п'ятірки новобудов.
 
Олена Новак - керівник відділу продажу і маркетингу: "Такого ще ніхто не пропонує, ми перші, хто це зробимо. Запалились цією ідеєю після відвідування виставки в Європі, найбільшої будівельної, і вже реалізували це в наших таунхаусах "Династія" на Городоцькій. В нас лишився останній котедж з басейном на даху і зараз на нього можна отримати знижку до 230 тисяч гривень".
 
Ще одна пропозиція  - котеджне містечко "Козирна вісімка" зацікавить шанувальників комфортного заміського житла.  Власна земля, велика тераса, три спальні,  гардеробні, продумане до дрібниць планування.   Всього вісім будинків  у  Сокільниках.  Компанія "Валенс" пропонує знижку 50 тис. грн, яка діятиме місяць. Її можна отримати на ярмарку житла, яка розпочалася в торговому центрі "Марк".

Поставити питання